Moduł Wyposażenie

Co możesz zyskać

wdrażając taki moduł ?

Ogólnie

Moduł szeroko wspomaga procesy zarządzania wyposażeniem firmy. Udostępnia szereg funkcjonalności tak w zakresie ewidencji, jak i grupowania oraz inwentaryzacji, a także tworzenia odpowiednich raportów czy wydruków.

Pełna ewidencja

Z narzędziem poprowadzisz szczegółową ewidencję wyposażenia, co najważniejsze – jest ona w pełni dopasowana do indywidualnych wymogów firmy. Składniki wyposażenia można podzielić m.in. na grupy rodzajowe, jednostki organizacyjne czy osoby odpowiedzialne materialnie. A co jeśli potrzebujesz stworzyć własne, inne parametry? Nie ma problemu. To proste z wykorzystaniem tzw. mechanizmu cech.  

Sprawna inwentaryzacja

Cały proces inwentaryzacji z wykorzystaniem modułu przebiega sprawnie i intuicyjnie – przeprowadza się ją z podziałem na pola spisowe, które są wykorzystywane w danej jednostce firmy. Narzędzie jest też gwarancją pełnego i prostego rozliczenia inwentaryzacji.  

Raporty i wydruki

Moduł ułatwia tworzenie wszelkich potrzebnych raportów i wydruków, jeśli chodzi o kwestie związane z wyposażeniem. Można wygenerować raporty zbiorcze, ale nie tylko. Dostępne są również protokoły przyjęcia/przekazania powierzonego mienia czy zdania odpowiedzialności materialnej. Co istotne, jest także opcja generowania własnych wydruków definiowanych i raportów, co ma wpływ na jeszcze lepsze dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Może jakieś

Pytanko?

Nie krępuj się, jesteśmy do Twojej dyspozycji.