Your address will show here +12 34 56 78
Kreatywne
Reklamowanie

Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych opieramy na publikowaniu ciekawych tekstów oraz grafik związanych z profilem działania Twojej firmy. Na takich portalach docieramy dla Ciebie do osób, które stanowią grupę docelową Twojej firmy.

Mamy w genach
Profesjonalizm

Stworzymy profil Twojej firmy na portalach społecznościowych m.in. Facebooku, Twitterze, Instagramie czy Google+. Następnie, poprowadzimy tam działania dążące do jeszcze większej promocji marki. Będzie to miejsce ciekawe, na które chętnie będą zaglądać stali bywalcy i które będzie przyciągało nowych, zaangażowanych obserwatorów.

Zawsze mamy
Burze mózgów

Strony internetowe dopasowujemy w 100 procentach do klienta. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania wykraczające ponad standardy.

Lokalna strategia

Docieraj do lokalnej grupy odbiorców

Link Building & Content

Posiadamy sprawdzony proces pozyskiwania jakościowych linków zewnętrznych.

Mapy

Twoja firma może być widoczna na mapach

Przyjazne dane

Przekazujemy tylko czytelne i zrozumiałe statystyki.

  Tworzymy przyszłość

  • Unikalne strony internetowe

  • Sklepy internetowe

  • Aplikacje internetowe

  • Loga, logotypy

  • Materiały reklamowe

  • Identyfikacja wizualna

  • Obsługa IT

  Gwarantujemy Twój sukces

  W procesie tworzenia kierujemy się dobrem naszych klientów, dlatego dopasowujemy się do preferowanego modelu realizacji projektów. Rozumiemy, że każdy klient i projekt jest inny, a wszystkie decyzje podejmujemy w oparciu o dialog. Podejście, którego używamy w naszej firmie jest proste: opracujemy rozwiązanie dla naszego klienta, tak jakby to była nasza firma. Jesteśmy głęboko przekonani, że jeśli pomagamy promować Twój biznes, powinniśmy chcieć zrobić coś więcej niż tylko przeglądać raporty i omawiać sprawy przez telefon.

  Pomysłów

  Oddanych projektów

  Wysłanych maili

  Optymalizacji

  Zaawansowane narzędzia

  MW swojej codziennej pracy wykorzystujemy szereg narzędzi wspierających prowadzenie kampanii e-marketingowych, poprawianie konwersji i użyteczności serwisów www. Wśród nich można wymienić: Google Analytics, Google AdWords, Piwik, KissMetrics, Mouseflow, HotJar, PushCrew, Optimizely, SemStorm, MajesticSEO, Searchmetrics, DeepCrawl, Google Tag Manager, TradeWatch, Istats, Google Search Console, Narzędzia dla Webmastera Bing, Ahrefs, Percolate, Brand24, Sotrender, Sentione czy AWstats i wiele innych.

  Umiejętności

  Doświadczenie

  • Text Hover